سه شنبه|01 خرداد 1397|06 رمضان 1439|22 May 2018
زمان انتشار: 1396/03/23 - 10:32 |

تشرف پنج هزار خوزستاني به حج تمتع

مديركل حج و زيارت خوزستان، از تشرف پنج هزار زائر در قالب ۳۵ كاروان به حج تمتع خبر داد.
ناصر حويزاوي، مديركل حج و زيارت استان خوزستان، با بيان اين مطلب به خبرنگار خبرگزاري شبستان در اهواز، گفت: خوزستان يكي از استان هاي پيشرو در بحث حج تمتع است و امسال سهميه خوزستان جهت اعزام به اين سفر معنوي پنج هزار نفر است.

وي با بيان اينكه زائران در قالب 35 كاروان به اين سفر معنوي اعزام مي شوند، تصريح كرد: اولين اعزام زائران استان خوزستان 28 مرداد بوده و تا يك هفته بعد از آن ادامه دارد و تاريخ برگشت كاروان ها اوايل مهر است.

حويزاوي، با اشاره به اينكه خوشبختانه استقبال مردم خوزستان جهت تشرف به حج تمتع بسيار خوب بوده است، افزود: هزينه كاروان ها را بين 12 تا 13 ميليون و 500 بوده و تفاوت اين ميزان به خاطر اسكان زائران است.

مديركل حج و زيارت خوزستان، به همايش هاي آموزشي و پزشكي حجاج استان اشاره كرد و اذعان داشت: همايش هاي آموزشي به حجاج از هفته گذشته آغاز شده و طبق جدول زمانبندي شده در شهرهاي مختلف ادامه دارد.

وي به اعزام زائران به عتبات عاليات اشاره كرد و ادامه داد: در حال حاضر كه در ماه مبارك رضان هستيم استقبال جهت سفر به عتبات عاليات كم است ولي بعد از آن اعزام ها آغاز مي شود و اوج آن در ايام ماه هاي محرم و صفر است.

برچسب ها:حج تمتع - خوزستان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: