سه شنبه|01 خرداد 1397|06 رمضان 1439|22 May 2018
زمان انتشار: 1396/03/23 - 14:00 |

هم‌انديشي آموزشي كاروان‌هاي حج اردبيل برگزار شد

حجت الاسلام بيدار مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري دراستان اردبيل در جلسه هماهنگي برنامه هاي آموزشي كاروانهاي حج تمتع عنوان كرد: بايد از ظرفيت بي بديل و فرصت مغتنم ماه مبارك رمضان در راستاي ارتقاي دانش و اطلاعات زائرين حج تمتع وهمچنين تبيين اسرار و معارف متعالي حج بيش از پيش استفاده كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، جلسه هماهنگي و هم انديشي كاروانهاي حج تمتع كه با حضور مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در استان اردبيل ، مدير دفتر حج و زيارت ، مسئول آموزش كارگزاران استان و كليه مديران كاروانهاي حج تمتع سال جاري صبح امروز در سالن همايشهاي حج و زيارت استان اردبيل برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه حجت الاسلام والمسلمين بيدار شعار حج امسال را " حج، معنويت، اقتدار ملي و انسجام اسلامي" بيان كرده و گفت: اميدواريم امسال به حول و قوه الهي حجي عزتمند و موفق داشته باشيم.

وي در ادامه افزود: با توجه به اينكه عمليات حج امسال ديرتر از سالهاي گذشته شروع شده است به مديران كاروانها توصيه كرد: در برگزاري منظم كلاسهاي آموزش زائران و تلاش در جهت تشويق به حضور حد اكثري آنها در كلاسهاي پيش بيني شده كاروانها و همچنين همايش هاي متمركز اهتمام بيشتري داشته باشند .

در پايان جلسه مقرر شد در جهت تعميق معارف و ارزشها و تقويت اخلاق اسلامي زائرين حج، همايشي با عنوان "اسرار و معارف حج" در روز دوشنبه مورخه 29/03/1396 از ساعت 17 لغايت19 در مسجد ججين اردبيل با حضور كليه زائرين برگزار گردد.
 جلسه هماهنگي كاروانهاي حج تمتع استان اردبيلبرچسب ها:حج تمتع - اردبيل


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: