شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1396/03/28 - 11:30 |

مرعشي خبر داد

نخستين دوره آموزش امدادي نمايندگان مركز پزشكي برگزار شد

رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر از برگزاري نخستين دوره آموزش امدادي يك روزه نمايندگان مركز پزشكي استان ها خبر داد.
علي مرعشي رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در رابطه با آخرين اقدامات مركز پزشكي حج جمعيت هلال احمر مبني بر آموزش دهي به زوار پيش از سفر معنوي حج اظهار داشت: نخستين دوره آموزش به نمايندگان مركز پزشكي حج در استان ها به مدت يك روز برگزار شد كه به آموزش هاي امدادي اختصاص يافته بود.

وي در ادامه افزود: در اين دوره يك روزه 32 نماينده مركز پزشكي حج جمعيت هلال احمر با آموزش هاي نوين امدادي و پزشكي آشنا و قرار است به مسئولان كاروان ها آموزش دهند.

مرعشي تصريح كرد: در آينده نزديك دوره هاي آموزشي و امدادي براي مسئولان كاروان ها، پزشكان و زوار در نظر گرفته شده تا همه مسافران سرزمين وحي به منظور مواجهه با شرايط پيش بيني نشده آماده شوند.

رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر گفت: تاكنون هيچ گونه دوره خاصي براي زوار تشكيل نشده است اما امدرساني را به نمايندگان مركز پزشكي حج معرفي كرده‌ايم تا آموزش‌هاي لازم را به مسئولان كاروان ها و زوار ارايه كنند. بدون شك نوع آموزشي كه به پزشكان ارايه مي شود با مسئولان كاروان ها و زوار متفاوت خواهد بود و به صورت كاملا تخصصي و با همكاري سازمان حج و زيارت و بعثه مقام معظم رهبري انجام مي شود.

وي در مورد ناكافي بودن آموزش ها به حجاج نيز بيان كرد: البته بايد گفت كه ارايه آموزش به حجاج كافي بوده اما با توجه به اينكه حج امسال در موسم گرم كشور عربستان برگزار مي‌شود بايد آموزش ها بر اساس شرايط كنوني و آب و هوايي تغيير كند.

مرعشي ياد آور شد: اميدوارم كه مركز پزشكي حج جمعيت هلال احمر در راستاي خدمت رساني مطلوب به زوار گام هاي ارزنده بردارد تا زوار در سلامت كامل مناسك حج را ادا كنند و سلامت به آغوش خانواده هاي خود باز گردند.

برچسب ها:حج 96 - سلامت


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: