سه شنبه|01 خرداد 1397|06 رمضان 1439|22 May 2018
زمان انتشار: 1396/03/29 - 07:50 |

مدير حج و زيارت استان تهران:

ثبت‌نام 2420 تهراني براي حضور در عتبات تا ۴ تير/ اعزام 1810 نفر در ماه رمضان تاكنون

مدير حج و زيارت استان تهران با بيان اينكه تا 4 تير ماه 2420 تهراني جهت حضور در عتبات عاليات در ماه رمضان در سامانه سازمان حج و زيارت ثبت نام كرده‌اند گفت: از اين ميزان تا كنون 1810 نفر به عتيات اعزام شده‌اند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، مهران فرشيد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، درباره تعداد حضور زائران استان تهران در ماه رمضان جهت سفر به عتبات عاليات گفت: 2420 نفر در سامانه سازمان حج و زيارت جهت حضور در عتبات تا تاريخ 4 تير ماه ثبت نام قطعي كرده‌اند.

وي افزود: تا امروز 1810 نفر در ماه رمضان به عتبات اعزام شده‌اند.

مدير حج و زيارت استان تهران درباره نهايي شدن ليست حج تمتع تصريح كرد: ليست حج تمتع تقريبا نهايي و در حال بسته شدن است.

هفته گذشته فرشيد درباره آخرين جزئيات ثبت‌نام حج تمتع 96 در استان تهران به فارس گفته بود: وديعه‌گذاران حج تمتع 86 استان تهران تا پايان وقت اداري دوشنبه 22 خرداد ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه Tehran.haj.ir در ليست انتظار نام‌نويسي كنند.

وي افزود: بديهي است از متقاضيان به ترتيب اولويت تشرف و زمان ثبت درخواست در ليست انتظار دعوت به‌عمل خواهد آمد بنابراين متقاضيان زودتر مراحل نام‌نويسي را انجام دهند.

فرشيد تصريح كرد: ظرفيت خالي كاروان‌هاي استان تهران بسيار محدود است و كساني كه بنابر اولويت قصد سفر به حج تمتع 96 را دارند بايد هر چه زودتر مراحل نام‌نويسي را نهايي كنند؛ امسال بيش از 11 هزار نفر از متقاضيان حج در استان تهران به حج تمتع 96 اعزام خواهند شد.

برچسب ها:عتبات - حج 96 - تهران


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: