سه شنبه|01 خرداد 1397|06 رمضان 1439|22 May 2018
زمان انتشار: 1396/03/29 - 14:08 |

ثبت نام عتبات دانشگاهيان از ۱۰ تيرماه

تاريخ ثبت نام هفدهمين دوره عتبات دانشگاهيان از ۱۰ تير ماه آغاز خواهد شد
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محمد زارع؛معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:با پيگيري هاي مختلف دانشجويان و اساتيد علاقمند و سوالات مكرر ايشان در مورد ثبت نام عتبات در دوره هفدهم و با برنامه ريزي هاي صورت گرفته بازه ثبت نام در اين دوره زودتر اعلام مي شود تا دانشگاهيان بتوانند به مشتاقان زيارت اطلاع رساني كنند و براي ثبت نام در بازه زماني مشخص برنامه ريزي داشته باشند.

زارع گفت:تاريخ ثبت نام هفدهمين دوره عتبات دانشگاهيان از ۱۰ تير ماه آغاز خواهد شد كه طي نشست خبري با حضور حجت الاسلام والمسلمين فقيهي؛رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان،در خصوص نحوه ثبت نام ،جزئيات و نحوه دريافت وام، برنامه هاي فرهنگي و ويژگي هاي خاص اين سفر زيارتي و ... اطلاع رساني خواهد شد.

وي افزود:سياست ستاد بر اين بوده كه از قبل تا بعد از سفر همراه زائرين و مخاطبينش باشد و اكنون جامعه گسترده اي از عمره گزاران و زائرين عتبات كه در دوره هاي گذشته به سفرهاي زيارتي اعزام شده اند، همراه اين ستاد هستند و ما از همراهان درخواست داريم به عنوان رسانه جهت اطلاع رساني اين حركت عظيم فرهنگي به دانشگاهيان، دوستان و آشنايان همراه ما باشند.

زارع در خصوص چگونگي ثبت نام دوره هفدهم عتبات دانشگاهيان گفت:نحوه ثبت نام در اين دوره ويژگي خاصي دارد كه امكان دعوت از ديگر دوستان را براي ثبت نام فراهم مي كند كه در خبرهاي بعدي به صورت مفصل بيان خواهد شد.

وي ادامه داد:طرح پوستر ثبت نام در ابعاد مختلف جهت چاپ و استفاده در دانشگاه ها در سايت قرار داده خواهد شد و ستاد از همراهان تقاضا دارد در صورتي كه در دانشگاهشان اطلاع رساني انجام نشده با هماهنگي با دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه يا معاونت فرهنگي دانشگاه، امكان چاپ بنر و نصب آن را در دانشگاه پيگيري كنند تا اطلاع رساني به علاقمندان حوزه زيارت به درستي و به شايستگي انجام شود.

علاقمندان جهت هماهنگي در خصوص امكان تبليغ و اطلاع رساني گسترده با روابط عمومي ستاد با شماره ۶۶۹۵۰۷۴۷ الي ۵۳ تماس حاصل نمايند.

امكان ثبت نام در سفر عتبات براي تمام دانشگاهيان كشور فراهم است/ اطلاعيه(۱)


بر اساس اين گزارش،اين ثبت نام شامل دانشگاه هاي تحت پوشش وزارت علوم،وزارت بهداشت،دانشگاه آزاد اسلامي،پيام نور،غيرانتفاعي،دانشگاه هاي علمي –كاربردي،دانشگاه هاي نظامي و ... در سراسر كشور مي شود.

گفتني است؛اساتيد دانشگاه ها،دختران مجرد،پسران دانشجو،متاهلين و كارمندان دانشگاه ها مي توانند در عتبات دانشگاهيان ثبت نام كنند.

سفرهاي عتبات دانشگاهيان از لحاظ ويژگي هاي فرهنگي،آموزشي،برنامه هاي زيارتي ، مالي و ... تفاوت هايي با كاروان هاي عادي دارد كه متعاقبا از طريق سايت لبيك به اطلاع دانشگاهيان علاقمند خواهد رسيد.

برچسب ها:عتبات - دانشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: