جمعه|03 فروردين 1397|05 رجب 1439|23 March 2018
زمان انتشار: 1396/08/23 - 12:59 |

جلسات روحانيان و مداحان در كربلا از سرگرفته مي شود

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلا از برگزاري جلسات روحانيان و مداحان اعزامي به عتبات عاليات خبر داد و اظهار داشت: همزمان با ورود نخستين كاروان هاي زيارتي جلسات روحانيان و مداحان در كربلا برگزار مي شود.
حجت الاسلام محمدحسين بهجتي، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلا در گفت وگو با خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از برگزاري جلسات روحانيان و مداحان اعزامي به عتبات عاليات خبر داد و اظهار داشت: همزمان با ورود نخستين كاروان هاي زيارتي جلسات روحانيان و مداحان در كربلا برگزار مي شود.

وي افزود: در اين نشست كه تني چند از روحانيان و مداحان كاروان هاي زيارتي عتبات عاليات حضور خواهند داشت، بعد از سخنراني مسؤول دفتر نمايندگي بعثه در عراق، تذكراتي از سوي مسوولان مربوط به مداحان و روحانيان ارائه خواهد شد.

حجت الاسلام بهجتي با اشاره به لزوم بيان مسائل شرعي، آداب زيارت و اخلاق خانوادگي براي زائران خاطرنشان كرد: در اين جلسات تذكر داده مي شود، افرادي كه در اين سفر مبارك قرار مي گيرند هم بايد با آداب زيارت امام و هم آداب برخورد با ديگر زائران آشنا باشند تا بهره بيشتري از اين سفر معنوي ببرند.

وي ادامه داد: در اين همايش چند نفر از روحانيون و مداحان كاروان هاي عتبات عاليات سوؤالات و نكات خود را با مسؤول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق درميان مي گذارند و حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني به سؤالات آنها پاسخ خواهد گفت.

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلا گفت: در جلسه روحانيون و مداحان كه به همت بعثه مقام معظم رهبري روزهاي فرد هفته در محل بعثه در كربلاي معلا برگزار مي شود روحانيون و مداحان با آخرين وضعيت عتبات عاليات، مسائل فرهنگي عتبات، نكات مهم براي زائران، مسائل شرعي مبتلا به و موضوعاتي از اين قبيل آشنا مي شوند.
برچسب ها:عتبات - روحانيان و مداحان - بهجتي - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: