پنجشنبه|31 خرداد 1397|06 شوال 1439|21 June 2018
زمان انتشار: 1396/10/16 - 10:17 |

مسئول بعثه مقام معظم رهبري درعراق:

بصيرت ديني بزرگترين سرمايه يك مسلمان است

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني مسئول بعثه مقام معظم رهبري درعراق رمزاتحاد وحضور به موقع مردم در صحنه ازابتداي انقلاب تاكنون را بصيرت ديني آنان عنوان كرد و آن رابزرگترين سرمايه مسلمان برشمرد .
وي در ادامه اظهار داشت: كار دشمن دشمني است و ما بايد هشيار باشيم و روزنه را براي نفوذ دشمن بازنكنيم.

به گزارش خبرنگاراعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني در جمع روحانيون و مديران اجرايي كاروان هاي اعزامي به كربلا وحدت وانسجام را نعمتي بزرگ خواند وتفرقه وتشتت را زمينه ساز نفوذ ورود دشمنان به كشور دانست وافزود: امروز دشمنان بيش ازهميشه عصباني هستند زيرا هرچه نقشه مي كشند نقش بر آب مي شود.

وي با تاكيد بر اينكه خداوند بصير است و قرآن هم كتاب بصيرت است گفت: بصيرت همچون چراغ ومشعل نوراني است كه راه را از چاه جدا مي كند ومشخص مي سازد.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني با اشاره به حديثي خاطر نشان ساخت: كاربدون بصيرت به بيراهه رفتن است وانسان را از مسير وهدف اصلي باز مي دارد.

وي سفر زيارت را سفر بصيرت يابي خواند و اظهار داشت : راه امام راحل راه نور است و انسان بايد نورطلب باشد زيرا حيات جسماني وابسته به نور مادي وحيات روحي به نور معنوي بستگي دارد.

نماينده بعثه مقام معظم رهبري درعراق در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به مشكلات اقتصادي و بيكاري اظهار داشت: مردم صاحبان اصلي انقلابند، مسؤولين بايد مطالبات آنان را جدي بگيرند و در حل مشكلات آنان بكوشند.

گفتني است در اين جلسه حجت الاسلام بهجتي نماينده بعثه در كربلا به چند نكته اخلاقي اشاره كرد و روحانيون را به همراهي با زايرين و بيان مسايل شرعي مورد ابتلا توصيه نمود ، اين نشست با پرسش و پاسخ خاتمه يافت.برچسب ها:نجفي - بصيرت - روحانيون


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: