چهارشنبه|30 خرداد 1397|05 شوال 1439|20 June 2018
زمان انتشار: 1396/10/17 - 10:25 |

امام جمعه ايلام:

قدرداني امام جمعه ايلام از خدمات ستاد بازسازي عتبات اين استان

امام جمعه ايلام گفت: خدمات ستاد بازسازي عتبات عاليات ايلام قابل تقدير است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام محمد نقي لطفي در نشست ستاد بازسازي عتبات عاليات استان اظهار داشت: در اين ۳ سال كارنامه درخشان ستاد بازسازي عتبات عاليات، مردم و مسئولان ايلام در خدمات رساني به زوار عتبات قابل تقدير بوده است.

وي گفت: ما هر سال بهتر از سال گذشته حضور و مشاركت مردم را شاهد بوده ايم و بدون كوچكترين مشكلي پذيرايي از زوار انجام گرفت.

دراين نشست قاسم سليماني دشتكي استاندار ايلام هم با قدرداني از ستاد بازسازي عتبات عاليات و مردم خونگرم و ولايت مدار اين استان در پذيرايي از زوار و كمك به بازسازي عتبات ، گفت: برنامه ريزي براي راه اندازي يك مجتمع فرهنگي در عراق به نام استان ايلام ضروري است و آماده كمك در اين امر خطير هستيم.

عليرضا شيروي مدير كل صدا و سيماي مركز ايلام نيز در نشست امروز اعضاي ستاد عتبات عاليات اعلام كرد: استان ايلام استان اول كشور در جذب نزولات غير نقدي در چهار سال گذشته بوده است.

وي گفت: از جمله اقداماتي كه انجام و به طور ويژه در اين مدت به نام استان ايلام ثبت شده است ساخت درب هاي حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) يا همان باب قبله است كه با اعتبار يك ميليارد و ۲۰۰ ميليون تومان اهدايي مردم سراسر استان ايلام بوده است‌.

برچسب ها:ستاد بازسازي - عتبات عاليات - ايلام


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: