پنجشنبه|31 خرداد 1397|06 شوال 1439|21 June 2018
زمان انتشار: 1396/11/19 - 08:10 |

ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان اعلام كرد

۱۶۰۰ نفر در طرح آموزش مجازي عتبات دانشگاهيان ثبت‌نام كردند

سامنانه آموزش مجازي به زائران عتبات دانشگاهيان راه‌اندازي شده و بيش از ۱۶۰۰ نفر از زائرين دانشگاهي در آن ثبت نام كرده اند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، براي دومين دوره متوالي، آموزش مجازي به زائران عتبات دانشگاهيان در سامانه آموزش مجازي برنامه ريزي شده و در حال اجراست و تا امروز بيش از ۱۶۰۰ نفر از زائرين دانشگاهي در آن ثبت نام كرده اند.

سامانه آموزش مجازي زائران عتبات دانشگاهيان، در راستاي آموزش به زائران عتبات دانشگاهي راه‌اندازي و در سامانه http://samane.labbayk.ir/ در دسترس زائران هجدهمين دوره عتبات دانشگاهيان قرار دارد.

دو درس گفتاري پيرامون عاشورا و آداب و احكام زيارت مربوط به زائران عتبات عاليات از جمله بخش‌هاي در نظر گرفته شده براي زائرين است كه بايد به سوالات هر بخش جداگانه پاسخ دهند.

سامانه آموزش مجازي زائران عتبات دانشگاهيان تا پايان ارديبهشت ماه در دسترس زائرين هجدهمين دوره عتبات است و از بين زائراني كه با موفقيت دوره آموزش مجازي را تا پايان اين دوره بگذرانند به قيد قرعه كمك هزينه سفر‌هاي زيارتي و هداياي فرهنگي تعلق خواهد گرفت.

زائراني كه موفق به دريافت گواهي نامه نهايي شدند، پي دي اف آن را با ذكر مشخصات و شماره تماس به آدرس [email protected] ارسال كنند تا در قرعه كشي دريافت كمك هزينه اين دوره شركت داده شوند.

گفتني است؛ زائرين اصلي و ذخيره پس از نهايي كردن ثبت نام در سايت لبيك، با مراجعه به پروفايل خود در سامانه جامع عتبات و ورود به سامانه آموزش مجازي مي‌توانند در اين دوره‌ها شركت كنند.

برچسب ها:عتبات - آموزش مجازي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: