شنبه|02 تير 1397|08 شوال 1439|23 June 2018
زمان انتشار: 1396/11/28 - 11:18 |

ديدار نماينده بعثه مقام معظم رهبري با آيت الله مدرسي

در ديدار حجت الاسلام و المسلمين نجفي مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق با آيت الله سيد محمدتقي مدرسي ، پيرامون مسائل فكري و فرهنگي گفتگو شد و بردفاع از حريم فقه و فقاهت بعنوان يك رسالت همگاني تاكيد گرديد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، در اين ديدار آيت الله مدرسي با مهم خواندن مسائل معرفتي و معنوي براي زائرين عتبات عاليات اظهار داشت : امروز دشمنان به دنبال تضعيف روحانيت هستند و بايد همه ما از حريم حوزه هاي علميه و فقه و فقاهت دفاع كنيم.

وي افزود: در طول تاريخ نقش مرجعيت براي دفاع از كشور و اسلام هميشه مهم بوده است.

وي با تأكيد بر لزوم انسجام و وحدت مسلمانان و بيان خاطراتي خاطرنشان ساخت : ما در شرايط حساسي به سر مي بريم كه بايد دقيق آن را بشناسيم و اجازه ندهيم دشمنان به جوامع مسلمانان آسيبي برسانند.

در ابتداي اين ديدار مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري نيز با ارائه گزارشي از فعاليت هاي فرهنگي بعثه در عراق گفت: تلاش بر آن داريم كه زائرين بتوانند حداكثر استفاده معنوي و معرفتي را از اين سفر ببرند.

وي با تاكيد بر اينكه نظم و انضباط و برنامه ريزي جامعي صورت گرفته است، افزود: روزانه پنج برنامه در كربلا براي زائرين در حرم هاي مطهر و خيمه گاه براي دانشجويان و مديران و روحانيون برگزار ميگردد.

گفتني است در اين ديدار حجج اسلام بهجتي و رجايي خراساني و تني چند از اعضاي بعثه رهبري نيز حضور داشتند.

برچسب ها:روحانيت - مدرسي - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: