یکشنبه|24 تير 1397|01 ذی القعده 1439|15 July 2018
زمان انتشار: 1396/12/28 - 18:02 |

جشن ميلاد امام محمد باقر (ع) در دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين

همزمان با فرارسيدن ماه رجب و ميلاد پر خير و بركت پنجمين اختر تابناك آسمان امامت و ولايت امام محمد باقر(ع) مراسم جشني از سوي بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين در هتل جنة الفردوس برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، مراسم جشني از سوي بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين به مناسبت ميلاد پر خير و بركت پنجمين اختر تابناك آسمان امامت و ولايت امام محمد باقر(ع) برگزار شد.

در اين مراسم كه مديران اجرايي شركت شمسا و كارگزاران بعثه و سازمان حج و زيارت حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمين احساني مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين و سامرا به ايراد سخنراني پرداخته و ضمن تبريك ميلاد امام باقر(ع) و فرارسيدن ماه رجب، همگان را به استفاده هر چه بيشتر از اين ماه پر خير و بركت سفارش كرد.

حجت الاسلام احساني فرصت خدمت به زائرين اهل بيت(ع) را فرصتي طلايي عنوان كرد و افزود: بايد همگي اين فرصت را غنيمت بشماريم زيرا كه معلوم نيست خداوند تبارك و تعالي، بار ديگر اين فرصت خدمت به زوار اهل بيت (ع) را به ما ارزاني بدارد.

وي با اشاره به فرارسيدن سال نو، و رغبت بيشتر زائران نسبت به اين اماكن مقدس، به تشريح برنامه هاي تحويل سال در حرم مطهر امامين جوادين(ع) پرداخت و از همه عوامل درخواست كردند تا نهايت سعي و تلاش خود را جهت برگزاري برنامه اي منظم و مفيد در حرم مطهر به كار گيرند.

اين مراسم با مداحي ذاكرين و مداحان اهل بيت (ع) به پايان رسيد.


برچسب ها:ميلاد امام باقر بعثه كاظمين احساني


نظرات
  هيچ خبر مرتبطي وجود ندارد
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: