شنبه|02 تير 1397|08 شوال 1439|23 June 2018
زمان انتشار: 1397/01/31 - 12:14 |

شيعيان فرانسه به پابوسي امام رضا (ع) آمدند

جمعي از شيعيان شهر ليون فرانسه به همت مركز امور بين‌الملل آستان قدس رضوي براي زيارت حضرت علي‌بن‌موسي‌الرضا (ع) به حرم مطهر رضوي مشرف شدند.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني حج از مشهد مقدس، اين گروه از زائران خارجي امام رضا (ع) با تشرف به اين بارگاه ملكوتي، ضمن زيارت امام مهرباني‌ها از كتابخانه مركزي و موزه‌هاي آستان قدس رضوي ديدن كردند و از برنامه‌هاي فرهنگي و مذهبي اين بارگاه منور در رواق دارالمرحمه بهره‌مند شدند.

زائران فرانسوي در ششمين روز سفر خود به حرم مطهر به مركز امور بين‌الملل آستان قدس رضوي دعوت‌شده و مورد استقبال مسئولان اين مركز قرار گرفتند. در اين ديدار زائران از چگونگي شيعه شدن خود سخن گفتند و همچنين به مشكلاتي كه در كشور فرانسه در اين مسير با آن مواجه‌اند، اشاره كردند.

مدير مركز امور بين‌الملل آستان قدس رضوي در جمع اين زائران گفت: از شما زائران امام رضا (ع) درخواست مي‌كنيم با آن دل‌هاي پاك و عاشق كه به زيارت مرقد مطهر امام رضا (ع) تشريف آورده‌ايد براي همه مسلمانان و مؤمنين دعا كنيد.

وي ادامه داد: اميدوارم با دست‌پر و سلامت از زيارت امام رضا (ع) به ديار خودتان برگرديد و نايب‌الزياره تمام كساني باشيد كه به شما التماس دعا گفتند. در پايان اين ديدار محصولات فرهنگي آستان قدس رضوي به اين گروه از زائران اهدا شد.برچسب ها:فرانسه - رضوي - شيعيان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: