چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1397/02/17 - 10:11 |

مراسم توديع ومعارفه مسئول دفتر بعثه مقام معظم رهبري دراستان كرمان

امام جمعه كرمان در مراسم توديع و معارفه مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري دراستان كرمان خدمت به زائران بيت‌الله الحرام در روزهاي سخت را كاري بسيار ارزشمند و نزد خداوند داراي ثواب توصيف است.
آئين توديع و معارفه مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در استان كرمان عصريكشنبه (97/2/16)با حضور حجج الاسلام والمسلمين حسن عليدادي سليماني نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه كرمان و رجبعلي زماني مشاور امور استان‌ها و دفاتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري و جمعي از مسئولان استاني در سالن حج و زيارت استان كرمان برگزار شد.

در اين مراسم حجت‌الاسلام والمسلمين حسن عليدادي سليماني در جمع كارگزاران حج و زيارت استان كرمان طي سخناني با اشاره به اينكه خدمت به زائران بيت‌الله الحرام در روزهاي سخت كار بسيار ارزشمندي است و نزد خداوند داراي ثواب است اظهار‌داشت: اسلام دين جامعي است و دين جامع براي همه زندگي انسان برنامه دارد.

نماينده ولي‌فقيه در استان كرمان با اشاره به اينكه حتي در نماز مكلفيم ذكر واحد بگوييم و همه اينها تاكيد بر وحدت در جامعه اسلامي است، افزود: كارگزاران حج متولي اين عبادت بزرگ و پيشتاز مسلمين هستند و لذا كار بسيار ارزشمندي است.

امام جمعه كرمان با اشاره به اينكه وقتي انسان در حج محرم مي‌شود در يك حريم خاص و ويژه وارد شده و در هيچ مسافرتي اينگونه نيست، گفت: مسلمين در همه كارها و عبادتها توجه به وحدت در جامعه داشته باشند.

وي با بيان اينكه اسلام يك نگاه بلند به جامعه دارد و در تجمع بين‌المللي اسلام يك عبادت بسيار ارزشمند به نام حج مطرح شده است،افزود: متاسفانه عالم اسلام گرفتار سردمداراني شده كه به جاي اينكه در خدمت اسلام باشند در خدمت استكبار قرار گرفته اند.

در اين آيين حجت‌الاسلام والمسلمين رجبعلي زماني مشاور امور استان‌ها و دفاتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري نيز با اشاره به اينكه در بحث امامت و امام زمان بر اين باوريم كه امام عصر‌(عج) محور عالم است، اظهار‌داشت: بركات وجودي امام زمان‌(عج) در تمام زندگي ما مشخص است و به زمان و جغرافيا كار ندارد.

حجت‌الاسلام علي سازندگي مسئول سابق دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در استان كرمان نيز با اشاره به اينكه مسئوليت‌ها و نعمات دنيايي امانت در نزد بشر است، گفت: بايد اين امانت را به دست صاحب اصلي خودش سپرد و اين كار يك عمل عاقلانه است.

حجت الاسلام والمسلمين حسين سازندگي مسئول جديد دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري هم خدمت به ضيوف الرحمن را يكي از بهترين و بالاترين ارزشها توصيف كرد و آن را مقدمه اي براي رشد وتعالي وتكامل انساني ورسيدن به مرحله عبوديت دانست.


برچسب ها:توديع - سازندگي - كرمان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: