چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1397/02/24 - 16:22 |

تاكيد براستفاده از پيام رسان هاي داخلي براي اطلاع رساني در حج 97

سازمان حج و زيارت و بعثه مقام معظم رهبري براي پيام رساني به عوامل اجرايي ، روحانيون و زائران حج 97 از پيام رسان هاي داخلي استفاده مي كنند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، در نشست امروز شوراي برنامه ريزي و هماهنگي بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت كه به رياست حجت الاسلام و المسلمين سيد علي قاضي عسكر نماينده ولي فقيه درامورحج و زيارت تشكيل شد براستفاده از پيام رسان هاي داخلي و فن آوري هاي نوين ارتباطي براي ارائه خدمات بهتر به زائران حج 97 تاكيد و تصريح شد سازمان حج و بعثه مقام معظم رهبري براي ارتباط با زائران، مديران ، روحانيون ، عوامل كاروان ها و اقشار مردم و اطلاع رساني به موقع به آنها استفاده از پيام رسان هاي داخلي را در اولويت قرار داده اند.

دراين جلسه آقاي حميد محمدي رئيس سازمان حج و زيارت به امضاي تفاهم نامه اي با يكي از پيام رسان هاي داخلي در راستاي ارائه خدمات به مردم اشاره كرد و در ادامه تاكيد شد پيام رسان مورد نظر در حج 97 تا هفته آينده معرفي خواهد شد.

دراين جلسه نحوه بهره گيري از كالاهاي ايراني براي تهيه نيازمندي هاي زائران در حوزه حج و زيارت و سوغات سفر بررسي و نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت تاكيد كرد: با توجه به شعار سال، دراين روند معرفي كالاهاي با كيفيت ايراني بايد محور قرار گيرد.

اين جلسه با گزارش آقاي محمدي از سفر اخير خود به سرزمين وحي و محورهاي مذاكرات انجام شده با وزير حج عربستان ادامه يافت و رئيس سازمان حج و زيارت اظهار داشت: با توجه به قطع روابط ديپلماتيك بين دو كشور، طرف سعودي براي پيگيري امور مربوط به شهداي مسجدالحرام از طريق دفتر نمايندگي خود در سازمان ملل متحد خبرداد و اين موضوع از طريق وزارت امورخارجه و دفتر نمايندگي كشورمان در نيويورك درحال پيگيري است.

درپايان اين جلسه اعلام شد مقدمات اعزام باقيمانده يازده خانواده شهيد منا كه درخواست داشتند براي انجام آزمايش DNA جهت شناسايي وابستگان شان امسال به عربستان اعزام شوند، فراهم گرديده است .برچسب ها:شورا - حج 97 - اطلاع رساني - قاضي عسكر


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: