شنبه|02 تير 1397|08 شوال 1439|23 June 2018
زمان انتشار: 1397/03/18 - 12:53 |

آخرين مراسم احيا ماه رمضان در خيمه‌گاه حسيني

آخرين مراسم احيا ماه مبارك رمضان در خيمه‌گاه حسيني با قرائت دعاي جوشن كبير برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني حج از كربلاي معلا، در مراسم شب بيست وسوم ماه مبارك رمضان در خيمه گاه حسيني حجت‌الاسلام‌والمسلمين سيد رضا فقيهي سخنران بعثه رهبري يكي از مهم‌ترين اعمال دراين شب را دعا براي سلامتي امام زمان (عج) دانست.

وي با اشاره به اين‌كه صاحب شب قدر حضرت صاحب‌الزمان (عج) است، افزود: ملائك در اين شب به خدمت حضرت وليعصر (عج) مي‌رسند و شرافت و عزت پيدا مي‌كنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمين فقيهي در ادامه اظهار كرد: امشب، شب استغفار است از خداوند طلب آمرزش و بخشش‌كنيد، بسياري از مشكلات زندگي ما مربوط به گناهان و دواي آن استغفار است.

سخنران بعثه مقام معظم رهبري با اشاره به اين‌كه فرزندان امانت‌هاي خداوند در دست شما هستند، خاطرنشان كرد: امشب براي همسر و فرزندان خود دعا كنيد و آنان را گرامي بداريد، فرزندان اگر درست تربيت شوند، مايه شفاعت ما در روز قيامت هستند.

وي در ادامه با اشاره به ويژگي زيارت سيدالشهدا (ع) در شب قدر گفت: امام هادي (ع) مي‌فرمايد: كسي كه شب 23 ماه رمضان امام حسين (ع) را زيارت كند، روح 24 هزار ملك و پيامبر با او مصافحه مي‌كنند.

در پايان اين مراسم قرآن‌ها بر سر گرفته شد و زائرين ايراني به سينه‌زني و عزاداري پرداختند.برچسب ها:احيا - خيمه گاه - زيارت


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: