شنبه|02 تير 1397|08 شوال 1439|23 June 2018
زمان انتشار: 1397/03/22 - 11:23 |

سند جامع اربعين ايلام با نگاه بلند مدت تدوين مي‌شود

رئيس كميته زيرساخت ستاد اربعين ايلام گفت: سند جامع اربعين از اقدامات خوب در دست اجراي استان است كه بايد با نگاه بلند مدت تدوين شود تا برنامه ها را متناسب با آن دسته بندي و اجرا كنيم.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، احمد كرمي در نشست كميته زيرساخت ستاد اربعين استان ايلام با بيان اينكه در نظر داريم سند جامع كميته زيرساخت اربعين را تهيه كنيم، اظهار كرد: تمامي دستگاه هاي اجرايي عضو كميته زيرساخت بايد تا 10 روز آينده پيشنهادات عملي خود را براي تدوين اين سند به دبيرخانه كميته تحويل دهند.

وي، از مديران عضو كميته خواست تا پيشنهاداتي ارائه كنند كه قابليت اجرا را داشته باشند و افزود: طي سال هاي گذشته اقدامات خوبي در راستاي تكميل زيرساخت هاي مسير اربعين به سرانجام رسيد اما براي رفع كمبودها بايد تمام تلاش خود را به كار گيريم.

رئيس كميته زيرساخت ستاد اربعين استان ايلام با بيان اينكه اقدامات مناسبي در راستاي تكميل زيرساخت هاي اربعين در حال اجرا است، گفت: هم اكنون ساخت بزرگراه از سه طرف به سمت مهران (دهلران، ملكشاهي و ايلام) در حال اجرا است كه بايد با افزايش اكيپ و شيفت هاي كاري به انجام اين فعاليت ها سرعت لازم بخشيده شود.

كرمي، با تاكيد بر تسريع در اجراي پروژه هاي در دست ساخت مسير اربعين تاكيد كرد: موضوع تكميل زيرساخت ها بايد در كنار ديگر فعاليت ها در اولويت كاري دستگاه هاي اجرايي باشد.

معاون امور عمراني استاندار ايلام و رئيس كميته زيرساخت ستاد اربعين گفت: اقدامات و فعاليت هاي ادارات بايد به صورت هفتگي بررسي شوند تا شاهد بهبود وضعيت و ارتقاء شاخص هاي زيرساختي استان باشيم.

كرمي ياداور شد: با توجه به شروع فصل گرما اجراي برخي از فعاليت هاي عمراني ممكن است با كندي مواجه شود كه بايد توجه و برنامه ريزي لازم به اين مقوله داشته باشيم.

رئيس كميته زيرساخت ستاد اربعين استان ايلام به اقدامات كميته زيرساخت در راستاي سهولت در تردد زائران و روان سازي ترافيك اشاره كرد و گفت: ارتقاء كمي و كيفي زيرساخت هاي اربعين بايد در دستور كار باشد.

برچسب ها:اربعين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: